Bravecare

HLEDÁTE PRÁCI – Vyplňte formulář
telefon: +420 607 837 652
e-mail: a.gabor@bravecare.cz

Chci se stát pečovatelkou

Chcete pracovat jako pečovatelka / pečovatel o závislé osoby?

Musíte vědět, že se jedná o mimořádně odpovědnou práci a ne každý má k ní předispozici. Protože si vážíme důvěry našich klientů, pečlivě vybíráme kompetentní zaměstnance pro tuto práci.

Hledáme motivované lidi, kteří chtějí dobře vydělávat. V naší společnosti je to dokonce 1 900 eur měsíčně. Velmi důležité jsou pro nás také vysoké morální a etické hodnoty. Oceňujeme závazek k vlastnímu rozvoji a pečlivému plnění povinností, nabízíme odměnu, která odpovídá kvalifikaci.

Naše pečovatelky a pečovatelé se mohou vždy spolehnout na naši pomoc, zejména v obtížných situacích.

Pokud uvažujete o práci jako pečovatel / pečovatelka pro závislé osoby, gratulujeme Vám k vaší volbě! Jsme rádi, že vás můžeme přivítat ve skupině Bravecare. Kontaktujte nás hned a my vám řekneme některé z nejdůležitějších aspektů specifičnosti této profese.

Pokud stále váháte, odpovíme na Vaše otázky, abychom pomohli rozptýlit Vaše pochybnosti a učinili první kroky v oboru, od osvojení základů německého jazyka až po výběr konkrétních objednávek.

Pro lidi, kteří neovládají německý jazyk na komunikativní úrovni, nabízíme práci v rodinách polského původu, kde se mluví polsky – to je nejlepší řešení pro začátek.

Také vám řekneme, jaké podmínky musí být splněny, abyste mohli vydělat 1900 EUR měsíčně čistého!

V současné době přijímáme mnoho objednávek a rádi přijímáme nové, svědomité lidi do práce!

Volejte: +420 607 837 652, nebo napište na: a.gabor@bravecare.cz

Můžete nás také kontaktovat prostřednictvím fanouškovské stránky na Facebooku: www.facebook.com/Bravecarepl

Nábor stále probíhá!

Zveme Vás 😊