Bravecare

HLEDÁTE PRÁCI – Vyplňte formulář
telefon: +420 607 837 652
e-mail: a.gabor@bravecare.cz

O NÁS

Poskytujeme profesionální péči o závislé, nemocné, starší a zdravotně postižené osoby.

Nabízíme služby na nejvyšší úrovni, proto pečlivě vybíráme naše zaměstnance a jejich kvalifikace, odhodlání a neustálý rozvoj jsou naší prioritou. Námi zavedené interní postupy zaručují neustálé zlepšování kvality naší i Vaší práce.

Jsme nároční, ale zároveň poskytujeme nástroje a podporu profesionálního rozvoje.

Takže pokud jste osoba:

připojte se k pevnému základu naší společnosti a začněte spolupracovat s Bravecare hned teď! 

Nabízíme plně legální práci v zahraničí jako pečovatelka / pečovatel o seniory, vysoké výdělky plus prémie.

Vaše bezpečnost a pohodlí jsou pro nás velmi důležité! Proto garantujeme přátelský nábor, asistenci a právní a psychologickou péči po celou dobu spolupráce s námi.

Po zahájení práce v cíli poskytujeme podporu na základě zvláštnosti prováděných úkolů.

Historie Bravecare

„Jsme nejlepším zaměstnavatelem pro pečovatelky a pečovatele o seniory“ – takto se obvykle inzerují společnosti z pečovatelského průmyslu. Následuje prezentace důvodů, proč se společnost považuje za dalšího lídra v oboru. „Přátelský nábor“, „prověřená zaměstnání“, „dobré výdělky plus bonusy“, „bezplatné právní konzultace“, „péče koordinátora v zahraničí“ atd.
Při založení Bravecare v roce 2016 jsme nevěděli, že za pár let zaměstnáme téměř 1000 lidí. Také jsme neměli ambice říkat, že jsme nebo budeme nejlepší. Nejsme z toho, abychom se soudili. Zaměřili jsme se na budování společnosti takovým způsobem, aby se do jejích základů postavily faktory, které zvýší šanci být označován jako spolehlivý, čestný a odpovědný zaměstnavatel. Nejdůležitější pro nás bylo vybrat si ty správné lidi, kteří pracují v sídle společnosti ve Varšavě a jejích pobočkách. Pokud máte správné lidi, pak neexistují žádné neřešitelné problémy, žádné problémy, které vám nedají spát. Ale existují příležitosti a je tu rozvoj. Panuje důvěra a mír. Můžete zlepšit postupy a rozvíjet kompetence zaměstnanců.
A pokud to poskytne důvod, proč o nás mluvit lépe, jsme velmi potěšeni. Posloucháme pozitivní a negativní hlasy o nás. První z nich poskytuje energii pro další efektivní práci, druhá zlepšují kvalitu našich činností. Vážené pečovatelky, vážení pečovatelé, jsme se dozvěděli od Vás hodně,. A každý den se učíme nové věci. Buďte s námi a řekněte nám, jak se můžeme zlepšit. Kontaktujte nás, pokud si chcete u nás vydělat peníze. Pečovatelský průmysl má budoucnost. Společně jsme součástí této budoucnosti. Jak vám můžeme pomoci?
Správa a majitelé společnosti.

Certyfikaty
Referencje Bravecare